امروزه خودروهای چینی بسیاری در ایران وجود دارند که رانندگان آن ها را به دیگر خودروهای داخلی و لوکس خارجی ترجیح می دهند و علت آن مصرف و قیمت مناسب آن ها می باشد. چندین شرکت خودروسازی چینی که خودروهای آن ها در داخل ایران هم خرید و فروش می شوند، در سال های اخیر توانسته اند نظر ایرانیان را نسبت به خودروهای چینی عوض کنند و مردم برای خرید اتومبیل به خودروهای چینی روی بیاورند.

البته نمی توان از کیفیت بالای خودروهای لوکس گذشت اما با توجه به شرایطی که در کشور وجود دارد و وجود تحریم ها، ورود این خودروهای لوکس به داخل ایران بسیار سخت شده است و همچنین قیمت بالای آن ها باعث شده تا خرید و فروش آن ها بشدت کاهش پیدا کند و دلیل مهمی که باعث می شود تا خریداران از خرید خودروهای لوکس صرفه نظر کنند، لوازم و قطعات خودروها می باشد که بسیار کمیاب می باشند. اما با این حال قطعات خودروهای چینی نسبت به دیگر خودروهای لوکس راحت تر و با قیمت مناسب تری یافت می شوند.

فروش و تعمیر کاتالیزور چری

کاتالیست خودروهای چینی

یکی از مهمترین قطعاتی که باعث می شود تا موتور خودرو بدون مشکل کار کند، کاتالیست می باشد. کاتالیزور قطعی است که در مسیر اگزوز قرار می گیرد و وظیفه آن خروج گازهای سمی حاصل از احتراق موتور می باشد که باعث می شود این گازها به موتور باز گرداننده نشود و همچنین تاثیر بسیار مهمی در آلایندگی هوا دارد. اگر کاتالیزور نبود گازهای سمی در هوا پخش می شدند و یک خطر جدی برای محیط زیست محسوب می شود و یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تا خودروهای خارجی وارد ایران شوند، میزان آلایندگی آن ها می باشد.

عمر مفید کاتالیست خودروهای چینی بستگی به میزان استفاده از آن ها دارد ولی به طور معمول هر سه یا چهار سال یک بار باید کاتالیست خودرو را تعویض کرد. تعمیر کاتالیزور خودروهای چینی از مهمترین اقداماتی است که باید در اسرع وقت انجام شود و اگر کاتالیزور خودرو به درستی عمل نکند، ممکن است به موتور خودرو آسیب برساند.

برای تعمیر کاتالیزور خودروهای چینی باید به مراکز تخصصی مراجعه کنید و کاتالیست وان یک مرکز تخصصی تعمیر خودروهای خارجی و چینی می باشد و شما می توانید جهت تعمیر و تعویض کاتالیزور خودرو خود به مجموعه کاتالیست وان مراجعه کنید.

فروش و تعمیر کاتالیزور جک

خودروهای چینی

  • جک
  • لیفان
  • چری
  • جیلی

جهت تعمیر و تعویض کاتالیزور خودروهای فوق می توانید به مجموعه تخصصی کاتالیست وان مراجعه نمایید. معمولا خودروهای نو و کم کارکرد نیازی به تعویض کاتالیزور ندارند و خودروهایی که حداقل 3 سال از عمر آن ها گذشته است نیاز به بررسی کاتالیزور دارند و در صورت نیاز امکان تعویض آن ها وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان کاتالیست وان تماس حاصل نمایید.