قیمت خاک کاتالیزور در تهران متفاوت می باشد و هر فروشنده ای با قیمت قوافقی کاتالیزورهای ضایعاتی خود را به فروش می رساند و اکثر خریداران به دنبال مناسب ترین قیمت خاک کاتالیزور در تهران می باشند تا برای آن ها هم سود کافی داشته باشد. جهت اطلاع از قیمت خاک کاتالیزور در تهران می توانید با مجموعه کاتالیست وان تماس حاصل نمایید و این مجموعه در زمینه خرید خاک کاتالیزور فعالیت می کند و اگر فروشنده خاک کاتالیزور می باشید، با ما تماس بگیرید.

کاتالیزورهای خودرو پس از فرسودگی دیگر هیچ قابلیتی ندارند و در دسته ضایعات قرار می گیرند اما در داخل کاتالیزور فلزاتی به کار رفته است که می توان با استخراج آن ها، بار دیگر در صنعت های مختلف از آن ها استفاده کرد و برای به دست آوردن فلزات کاتالیزور، کاتالیزور را به خاک کاتالیزور تبدیل می کنند که مراحل بازیافت و استخراج فلزات آن راحت تر انجام شود. بازیافت خاک کاتالیزور یک عمل شیمیایی می باشد و با ابزارها و اسیدهای مختلفی سروکار دارید و برای انجام این کار باید حتما دانش لازم در این زمینه را داشته باشید.

مراحل بازیافت خاک کاتالیزور بسیار حساس و حتی خطرناک می باشد و اگر به نوع و کاربرد اسیدها آشنایی نداشته باشید، ممکن است به خودتان صدمه بزنید و یا در مقدار و یا محاسبات خود دچار کم یا زیاد شوید، ممکن است خاک کاتالیزور به طور کلی از دست برود. انجام این کارها بسیار حساس و زمان بر می باشد و برای همین افراد کمی در این زمینه فعالیت می کنند و بسیاری دیگر در زمینه خرید و فروش خاک کاتالیزور فعالیت می کنند. مجموعه کاتالیست وان خریدار خاک کاتالیزور می باشد و برای قیمت خاک کاتالیزور در تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا ضایعات کاتالیزور ارزش دارد؟

قیمت خاک کاتالیزور در تهران

ضایعات کاتالیزور در حالت عادی هیچ ارزشی ندارند ولی با بازیافت آن می توان فلزات ارزشمندی که در آن به کار رفته است را به دست آورد و این فلزات را می توان بار دیگر در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار داد. بسیاری از کارخانه های صنعتی اکثر قطعات دستگاه های مختلف را بازیافت می کنند تا همچنین از هدر رفتن آن ها جلوگیری شود و همچنین می توان با هزینه کمتری مقداری از مواد اولیه مورد نیاز را به دست آورد.

در کاتالیزور خودرو فلزات مهمی مانند پلاتین، پالادیوم و رودیوم به کار رفته است که با استخراج و فروش آن ها می توان درآمد خوبی به دست آورد. البته باید توجه داشت که ارزش خاک کاتالیزور زمانی مشخص می شود که شما مقدار زیادی خاک کاتالیزور داشته باشید و با یک یا دوتا عدد کاتالیزور نمی توان مقدار مناسبی از منابع آن را به دست آورد. برای این که این کار برای شما سود لازم را داشته باشد، باید مقدار زیادی کاتالیزور ضایعاتی یا خاک کاتالیزور داشته باشید

خرید خاک کاتالیزور

کی باید کاتالیزور را عوض کنیم؟

کاتالیزور هم مانند دیگر قطعات ماشین پس از فرسوده شدن نیاز به تعویض دارد ولی کاتالیزور خودرو نسبت به دیگر قطعات ماشین خیلی دیرتر عوض می شود و این البته بستگی به نوع خودرو و میزان استفاده از آن دارد. کاتالیزور نقش مهمی در میزان آلایندگی خودرو دارد و اگر عمر کاتالیزور به پایان رسیده باشد، دیگر خاصیت آلایندگی خود را از دست می دهد و باید آن را با یک کاتالیزور جدید تعویض کنید.

اگر به یک مرکز تخصصی برای تعمیر و تعویض کاتالیزور خود نیاز دارید، می توانید به مجموعه کاتالیست وان مراجعه نمایید و این مجموعه دارای کارشناسان متخصصی است که می توانند شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هزینه تعمیر و تعویض کاتالیزور می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: خرید خاک کاتالیزور در تهران