منیفولد اگزوز خودروی شاهین چیست؟

 منیفولد اگزوز خودروی شاهین چیست؟پیش از ان‌که درباره منیفولد اگزوز خودروی شاهین اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم بهتر است اطلاعاتی دربازه منیفولد و اربرد آن در اختیارتان قرار دهیم:

این قطعه , یکی از اجزای مهم خودرو می‌باشد که در صورت نبودش صداهای بسیار شدیدی شنیده خواهد شد و از آن بدتر دود خروجی از خودرو مستقیما وارد کاپوت شده و از جلوی خودروی شما دود بسیاری بلند می‌شود.

با این توضیحات امیدواریم نقش این قطعه از خودرو را به خوبی درک نمائید.

اگزوز ماشین که در انتها به منیفولد متصل شده و قادر است تا دود حاصل از احتراق را به فضای خارجی هدایت نماید.

اگزوز خودرو نقش یک جداکننده دود از خودرو را دارد و در این حالت دود حاصل از احتراق را به فضای بیرونی ارسال می‌نماید.

مزایای واشر منیفولد اگزوز خودروی شاهین

این محصول مانند سایر واشرهای موجود در خودرو شاهین دارای مزایایی می‌باشد که در ادامه به توضیح برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • این واشر از مواد مرغوب و کیفیت بالایی تولید شده است.
  • طول عمر این محصول زیاد می‌باشد و به کارایی منیفولد دود کمک خواهد کرد
  • این قطعه در برابر گرما مقاوم بوده و به فعالیت خود در دمای بالا ادامه خواهد داد.
  • واشر منیفولد دود به راحتی در این خودرو قابل استفاده و نصب می‌باشد.
  • این محصول مانع گرم شدن و وارد شدن فشار به موتور این خودرو نیز خواهد شد.

چدنی اگزوز شاهین منیفولد آن در کاتالیست وان

از سال ۱۳۹۹ خودرویی با پیشرانه‌ی ۱.۵لیتری بنزینی توربو با نام شاهین توسط شرکت خودرو سازی سایپا تولید و به بازار عرضه شده است
باید توجه داشته باشید که همه‌ی خودروهای تولید شده در دنیا دچار یک سری ضعف‌ها و ایرادات هستند ایراداتی مانند موتور،گیربکس،هندلینگ،اتاق و….
از ضعف های شایع خودروی شاهین که برای مالکان این خودرو اتفاق می افتد طراحی به اصطلاح اشتباه سیستم کاتالیزور این خودرو از لحاظ ابعاد نسبت به فاصله تا سینی زیر موتور خودرو است.
معمولا تمامی خودرو های سواری دارای یک قطعه ای به نام سینی زیر موتور هستند این قطعه فلزی یا پلاستیکی می‌باشد که در بخش زیرین موتور نصب خواهد شد.
چدنی اگزوز نظیر یک محافظ از ورود اشیاء و هر گونه جسم خارجی به موتور خودرو، کارتل، گیربکس و جعبه دنده جلوگیری می نماید، در فصل سرما و باران نیز از ورود هوای سرد و گل و لای به درون موتور جلوگیری می‌نماید.
این نکته درباره خودروهای شاهین حائز اهمیت است که قطعه کاتالیزور در این خودرو به قدری از لحاظ طولی بزرگ طراحی شده که از سینی زیر موتور بیرون زده و از لحاظ فاصله با زمین فاصله بسیار کمی را دارد و به برخی از سرعت گیرها آسفالتی یا به اصطلاح ساندویچی ها کاتالیزور این خودروها برخورد کرده و باعث شکستن چدنی توربو این خودرو  و هزینه ای برابر با ۱۲ تا ۲۵میلیون برای مالک در بر خواهد داشت.
مرکز تخصصی کاتالیست وان با ۱۰سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر کاتالیزور و فروش کاتالیست و اگزوز تمامی تعمیرات و کف تراشی چدنی اگزوز شاهین را نسبت به این مشکل به صورت تخصصی،حرفه‌ای و با هزینه بسیار کم انجام خواهد داد.
آدرس:تهران سه راه تهرانپارس قبل از بیمه خسارتی ایران کوچه آریا لوکس پ ۱۲

خرید واشر منی فولد دود خودروی شاهین از کاتالیست وان

خرید واشر منی فولد دود خودروی شاهین از کاتالیست وانواشر منیفولد اگزوز خودروی شاهین به منیفولد دود درون خودرو کمک خواهد کرد تا دودها و گازهایی که در موتور در اثر احتراق ایجاد خواهند شد را به سمت اگزوز شاهین انتقال دهند. همچنین این محصول از نشت این دودها به خوبی جلوگیری خواهد کرد به همین دلیل از به خطر افتادن جان سرنشینان این خودرو پیشگیری خواهد کرد.

آزمایش سلامت کاتالیزور و کیلومتر واقعی خودرو
بیشتر بخوانید
مرکز تخصصی تعمیرکاتالیزور

بهتر است بدانید که این واشر از مواد با کیفیتی ساخته خواهد شد که طول عمر آن را افزایش می‌دهد. این قطعه به خوبی در مقابل فشار و گرما به کار خود ادامه خواهد داد.

شما عزیزان می‌توانید در کنار واشر منی فولد خودروی شاهین، واشر منیفولد هوا و سایر قطعات موتور این خودرو را از سایت کاتالیست وان خریداری نمائید.

این محصول در بسته‌بندی مناسبی قرار گرفته تا در زمان حمل‌ونقل به سلامت به دست شما رسانده شود. مجموعه تخصصی کاتالیست وان این محصول را به همراه گارانتی سلامت فیزیکی و ضمانت اصالت برای شما ارسال خواهند کرد تا از خرید خود اطمینان حاصل نمائید.