کاتالیزور بنز کلاس A,B,C,CL,CLA,CLK,CLS,E,SLK,SL

تمعیر کاتالیزور بنز

کاتالیزور بنز یکی از مهمترین قسمت های اصلی سیستم کنترل آلایندگی خودرو می باشد که در اگزوز آن قرار می گیرد. قسمتی از سیستم خروج گازهای خودرو از طریق کاتالیزور انجام می شود و مهمترین وظیفه آن، کاهش آلایندگی گازهای خروجی خودرو می باشد. کاتالیزورها عمر و کارایی مختلفی دارند و برای هر خودرو متفاوت می باشد و تمعیر کاتالیزور بنز در زمان مشخص می تواند از خرابی آن جلوگیری کند. در صورتی که کاتالیزور به موقع سرویس نشود موجب خرابی آن می شود و در اثر خرابی کاتالیزور، می تواند مشکلات و هزینه های بسیاری به بار آورد.

کاتالیزور اگر با مشکل مواجه شود می تواند عملکرد موتور را مختل کند و گازهای حاصل از احتراق موتور به خوبی از اگزوز خارج نمی شوند و همین مشکل باعث می شود تا هوا به خوبی به داخل موتور نرسد و گازهای حاصل از احتراق موتور بار دیگر به موتور بازگردد و در طولانی مدت باعث خراب شدن موتور می شود.

بسیاری از رانندگان از زمان تعمیر کاتالیزور آگاهی ندارد و هر زمان عواملی مانند کاهش شتاب گیری، افزایش ناگهانی میزان مصرف صوخت خودرو، بد استارت خوردن خودرو و روشن شدن چراغ اخطار را مشاهده کردند، باید برای تعمیر کاتالیزور اقدام نمایند. شما می توانید جهت تعمیر کاتالیزور بنز به تیم تخصصی کاتالیست وان مراجعه نمایید و این مجموعه دارای یک تیم تخصصی می باشد که خودرو شما را به بهترین شکل سرویس می کنند.

فروش و تعمیر کاتالیزور بنز

اگر خودرو شما به یک کاتالیزور نو نیاز دارد می توانید از طریق مجموعه کاتالیست وان، بهترین و مناسب ترین آن را تهیه نمایید. تهیه یک کاتالیزور با قیمت مناسب ممکن است کار دشواری باشد اما کاتالیست وان تمامی این محصولات را با قیمت مناسب و به صورت تضمینی به دست مشتریان می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.