فروش و تعمیر کاتالیزور هیوندای، کاتالیزور هیوندای ازرا، کاتالیزور هیوندای سوناتا، کاتالیزور هیوندای سانتافه، کاتالیزور هیوندای اکسنت، کاتالیزور هیوندای iX55

فروش و تعمیر کاتالیزور هیوندای اطلاعاتی است که در ادامه به شما داده خواهد شد البته در ابتدا باید بدانید که  هیوندای یکی از بیشترین خودرو خارجی می باشد که در ایران انواع مدل های آن وجود دارد و به مراجعه کنندگان بسیاری برای فروش و تعمیر کاتالیزور هیوندای هستند و مراکز بسیاری مانند مجموعه کاتالیست وان در این زمینه فعالیت می کنند. کاتالیزور یک قطعه بسیار مهم در خودرو محسوب می شود که وظیفه خروج گازهای حاصل از احتراق موتور را بر عهده دارد و اگر کاتالیزور به درستی کار نکند یا دچار خرابی شود، ممکن است به موتور خودرو آسیب وارد شود.

معمولا کاتالیزورها به راحتی خراب نمی شوند و بیشتر ماشین های قدیمی تر نیاز به تعویض یا تعمیر کاتالیزور دارند که بیشتر از آن ها مصرف شده است. هر قطعه مصرفی خودرو زمانی به تعویض یا تعمیر نیاز دارد و تعمیر کاتالیزور هیوندای از جمله مهمترین مسائلی است که باید به آن پرداخته شود. شما می توانید جهت تعمیر کاتالیزور هیوندای می توانید به تیم تخصصی کاتالیست وان مراجعه نمایید و جهت اطلاع از هزینه ها می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاص نمایید.

فروش کاتالیزور هیوندا ، تعمیر کاتالیزور هیوندا

 اهمیت فروش و تعمیر کاتالیزور هیوندای را زمانی به خوبی متوجه خواهید شد که کارآیی این قطعه ارزشمند را بدانید پس در این بخش به توضیح عملکرد آن می‌پردازیم.

کاتالیزور، دود ناشی از احتراق موتور که شامل هیدروکربن، کربن مونوکسید و اکسیدهای نیروژن می باشد را خارج می کند و تاثیر بسیار زیادی در آلایندگی ها دارد و از ورود آن به هوا جلوگیری می کند و به عنوان یک فیلتر عمل می کند. این گازهای شیمیایی بسیار خطرناک و مضر می باشند و و کاتالیزور باعث می شود تا این آلاینده ها به حداقل برسند. پس از مدت طولانی ممکن است کاتالیزور به دلیل مصرف زیاد از خودرو به درستی عمل نکند و این گازها به خوبی از موتور خودرو خارج نشوند.

تعمیر کاتالیزور خودروهای هیوندا:

همانطور که در بالا درباره فروش و تعمیر کاتالیزور هیوندای توضیح داده شد در تعمیر گاه تخصصی کاتالیست وان تعمیر انواع کاتالیزور هیوندای انجام می‌شود که به‌طور قطع به یقین تعمیر کاتالیزور هرکدام از آن‌ها باهم متفاوت است مثلا تعمیر کاتالیزور آزرا با ix55 کاملا متفاوت چرا که پر مصرف بودن و یا کم‌مصرف خودرو، میزان شتاب خودرو و… در زمان تعمیر کاتالیزور و تحوه تعمیر یا تعویض آن تاثیرگذار است.

تعمیر کاتالیزور IX55:

تعمی کاتالیزور IX55

این مدل خودرو نسبتا سنگین است و وزنی حدود دو تن دارد که نیروی خود را از یک موتور ۶ سیلندر ۳.۸ لیتری دریافت می‌کند. بنابراین طبیعی است که مصرف سوخت آن بالاتر از کراس اوورهای جمع‌وجور مجهز به موتورهای چهار سیلندر باشد.

در ماشین‌های پرمصرف فشار بیشتری بر روی کاتالیزور بوده و باید توجه بیشتری به سلامت کاتالیزور خودوری خود داشته باشید. برای اینکه از نحوه نگهداری و تعمیر کاتالیزور IX55 بیشتر اطلاعات کب کنید حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله تعمیر کاتالیزور ‌IX55 را مطالعه نمائید.

تعمیر کاتالیزور آزرا

تعمیر کاتالیزور آزرا

«آزرا»، یا در حقیقت همان «میتسوبیشی دبونر» سال های زیادی که وارد بازار شده است، این خودرو تولید شده تا به جنگ قدرهای ژاپنی برود. رؤیایی که هیچ ک فکرش را هم نمی گرد که به حقیقت تبدیل شود، اما امروز آزرا واقعاً رقیبی است قلدر برای «آریون» همچنین هموطن خود «کیا کادنزا». هر چند در بعضی بازارها، همچون فرانسه، آزرا هرگز مورد استقبال واقع نشد.

این خودروی فوق‌العاده نسل‎‌های متفاوتی دارد که در هر بار پیشرفت‌های خوبی نیز داشته به شاید همین دلیل هم موفق عمل کرده البته باید گفت کمی پیچیدگی در تعمیر آن وجود دارد به خصوص تعمیر کاتالیزور آزرا اصلا کار ساده‌ای و نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد.

برای آگاهی بیشتر از نحوه تعمیر کاتالیزور آزرا و یا نگهداری کاتالیزور این خودرو به مقاله تعمیر کاتالیزور آزرا مراجعه نمائید.

تعمیر کاتالیزور سانتافه

تعیر کاتالیزور سانتافه

درباره تعمیر کاتالیزور سانتافه باید کفت که این قطعه عمر معین و مفیدی دارد و هر چه بیشتر از عمر آن بگذرد، تاثیر و فعالیت آن در کاهش میزان آلایندگی گازهای خروجی موتور کم شده.و به تعبیر دیگر این قطعه دارای یک سری نقاط فعال است که با گذشت زمان کارایی خود را از دست خواهند داد  یا به اصطلاح مسموم می گردند.

این کاهش کارایی دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد به طور مثال در اثر رسوب ماده واکنش گر در شبکه کاتالیست باشد که موجب می شود ناخالصی ها در بخش های مختلف آن جذب شوند. در آخر باید گفت این قطعه ساختار حساسی دارد و اگر به خوبی از آن نگهداری نشودیا به درستی تعمیرکاتالیزور سانتافه و یا تعویض آن انجام نشود ممکن است دچار آسیب دیدگی شود.

برای دریافت قیمت کاتالیزور سانتافه و یا کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تعمیر و تعویض این قطعه به مقاله تعمیر کاتالیزور سانتافه مراجعه نمائید.

تعمیر کاتالیزور سوناتا

تعمیر کاتالیزور سوناتا

یکی از صدها خدماتی که توسط تیم متخصص کاتالیست وان انجام می­شود. تعمیر کاتالیزور سوناتا است که به صورت کاملا تخصصی و با ابزارهای نوین انجام می‌شود، خدمات تعمیر کاتالیزور شامل همه انواع آن مانند :آتعمیر کاتالیزور سوناتا LF، تعمیر کاتالیزور سوناتا yf و… می‌شود.