تعمیر کاتالیزور کیا سراتو، سورنتو، اسپورتیج

هر قطعه ای در خودرو وظیفه ای را بر عهده دارد و در صورتی که وظیفه خود را به درستی انجام ندهد باعث بروز مشکلاتی می شود و تعمیر کاتالیزور کیا از مهمترین مسائلی است که رانندگان این خودرو باید به آن توجه داشته باشند. کاتالیزور کیا یکی از قطعات مهم این خودرو محسوب می شود که وظیفه خروج گازهای حاصل از احتراق موتور را بر عهده دارد و تاثیر بسیاری در آلایندگی دارد.

این قطعه باعث می شود تا این گازهای سمی از موتور خارج شود و اگر مشکلی برای این قطعه پیش بیاید، قطعا به دیگر قطعات و حتی موتور خودرو آسیب می رساند. تعمیر کاتالیزور کیا یا چک کردن آن به خصوص در خودروهای قدیمی تر توصیه می شود و با تعویض و تعمیر به موقع کاتالیزور کیا می توان از خرابی دیگر قطعات خودرو و هزینه های اضافی جلوگیری کرد. کاتالیزور قطعه ای است که به راحتی خراب نمی شود و خودروهای کم کارکرد و جدید، تا چند سال نیاز به تعویض آن ندارند.

زمان تعویض یا تعمیر کاتالیزور کیا

  • زمانی که مصرف سوخت خودرو شما نسبت به حالت طبیعی بیشتر شده است.
  • خودرو به خوبی استارت نمی خورد یا روشن نمی شود.
  • لرزش در خودرو هنگام حرکت با سرعت پایین.
  • کاهش شتاب خودرو.
  • پیچیدن بوی بد در خودرو.

هنگامی که گازهای سمی از کاتالیزور خارج نشوند، امکان خفگی و گرفتگی در این قطعه وجود دارد و در این صورت گازها دوباره به موتور باز می گردند که باعث خرابی موتور و بالا رفتن حرارت آن می شوند و حتی این گازها ممکن است توسط شما استشمام شود که بسیار خطرناک و مضر می باشد. شما می توانید جهت تعمیر کاتالیزور کیا به مجموعه کاتالیست وان مراجعه کرده و از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. مجموعه کاتالیست وان به صورت تخصصی در زمینه فروش و تعمیر کاتالیزور کیا فعالیت می کند و تمامی کارها با بهترین کیفیت و بهترین قیمت برای شما انجام می شود.

فروش و تعمیر کاتالیزور کیا