خرید کاتالیزور

خرید کاتالیست با بهترین کیفیت و قیمت ممکن را از مجموعه ما تجربه کنید.

کاتالیست همواره جزو یکی از مهم ترین قطعات وسایل نقلیه از جمله خودرو و موتور سیکلت ها به شمار میرود و شما میتوانید این قطعه را با جدیدترین استانداردهای روز دنیا از کاتالیست وان خریداری نمایید.

اگر فاقد اطلاعات کافی در زمینه خرید کاتالیست و انتخاب مدل مورد نظر خود هستید ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید تا در خرید کاتالیست مورد نظر خود بهترین نوع ممکن را انتخاب کنید.

تعریف کلی کاتالیست یا همان کاتالیزور:

کاتالیست یک دستگاه مبدل میباشد که به بخش زیرین و سیلندر ماشین مورد نظر شما متصل شده و مانع ایجاد گازهای مضرری که سبب ایجاد آلودگی هوا در ابعاد بزرگ و خطرناک هستند، میشود.

شما با خرید کاتالیست نه تنها در حفظ محیط زیست و جلوگیری از الودگی آب و هوای شهر خود نقش داشته ایید، بلکه به افزایش طول عمر ماشین موردنظرتان و حفظ سلامتی قطعات آن نیز کمک خواهید کرد.

تاریخچه ساخت کاتالیست ها

 

خرید کاتالیست

 

اولین اختراع

اولین نسخه در اواخر قرن نوزدهم که مصادف با انقلاب صنعتی در اروپا بوده است، در فرانسه طراحی و ساخته شد.

در این دوره از تاریخ اروپا خرید کاتالیست تنها برای چند هزار خودرو که برای فعالیت در زمینه های امداد رسانی، از جمله جلوگیری از ایجاد اتش سوزی به کار میرفتند، انجام شده بودند.

این کاتالیست ها از مواد و عناصر مختلفی از جمله:

پلاتین، ایریدیوم و پالادیوم که در یک سیلندر فلزی که به بخش زیرین ماشین متصل بوده است، محفوظ و ساخته شده است.

 

یوگن هودری

چندین دهه پس از این اختراع بزرگ، مهندس معروف فرانسوی آقای یوگن هودری، که متخصص در اداره پالایشگاه نفت به شمار میرفت، دستگاه مبدل کاتالیست جدیدی که در زمینه تصویه گاز ایجاد شده از ماشین به مراتب بهتر از اولین نسخه خلق شده به حساب می آید، اختراع کرد.

وی در سال 1930 میلادی به ایالات متحده سفر کرد. زمانی که نتایج تحقیقات و مطالعات اولیه او در شهر لس آنجلس واقع در کشور امریکا به انتشار رسید، هودری در مورد تاثیر کاتالیزورها و اگزوز خودروها در آلودگی هوا ابراز نگرانی کرد.

تعمیر کاتالیزور کیا
بیشتر بخوانید
مرکز تخصصی تعمیرکاتالیزور

مدت ها پس از انتشار این مقاله وی یک کمپانی بزرگ به نام Oxy-Catalyst را در امریکا برای خرید کاتالیست تاسیس کرده بود. هودری در آغاز فعالیت خود مبدلهای کاتالیست جدیدی برای دودکش ها  به نام “CATS” برای مدت کوتاهی تولید و مدت ها پس از این فرایند، شروع به تولید مبدل های کاتالیست برای لیفتراک های انبار کرد.

سپس در اواسط دهه 1950، او شروع به تحقیق برای توسعه مبدل های کاتالیزوری برای موتورهای بنزینی که در اتومبیل استفاده می شد، آغاز کرد و پس از این اتفاق تکنولوژی ساخت کاتالیست روند صعودی خود را با سرعتی بالاتر از گذشته آغاز کرد.

 

لیست فروش کاتالیست ها و قطعات مرتبط با آن برای ماشین آلات

  • خرید کاتالیست انواع خودروهای قدیمی و جدید
  • خرید کاتالیست های مربتط با انواع مدل های موتورسیکلت
  • خرید کاتالیزور و ام وی ام
  • تعمیر کاتالیست خریداری شده

 

سایر خدمات در زمینه خرید کاتالیست

سایت ما این امکان را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است که علاوه بر خرید کاتالیست و سایر قطعات مرتبط برای ماشین خود، میتوانید برای تعمیر قطعات کاتالیست نیز اقدام کرده و با بهترین قیمت و تعرفه های ممکن، بهمراه خدمات رسانی کامل براساس استانداردهای جهانی، همواره در حفظ کیفیت و سلامتی ماشین خود اقدام کنید.

 

مهم ترین عوامل در خرابی کاتالیست

پیش از آنکه برای خرید کاتالیست خود به سایت مراجعه کنید توجه داشته باشید که عوامل مهمی در ایجاد خرابی و آسیب رساندن به قطعه موردنظرتان دخالت دارند.

در این بخش به بررسی تعدادی از مهم ترین عوامل در خراب شدن کاتالیست ها میپردازیم:

 

  • حرارت و دمای بسیار بالا در بخش زیرین و موتور اتومبیل
  • ایجاد خرابی های مکانیکی و فیزیکی براثر برخورد ماشین با اجسام مختلف
  • سمی شدن مواد خروجی از موتور اتومبیل

 

با دقت و به سه عامل مهم ذکر شده، به راحتی میتوانید در حفظ کاتالیست خریداری شده اقدام کنید.

خرید کاتالیزور هیوندای

خرید کاتالیزور ضایعاتی

خرید کاتالیزور

خریذ کاتالیزور اورجینال