مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست

 

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست محصولی قدرتمند به طور خاص برای تمیز کردن سیستم اگزوز خودرو تولید شده است.

استفاده از تمیز کننده سنسور اکسیژن و مبدل کاتالیزور بطور کامل دوده ها و رسوبات کربنی را از کلیه قسمت های اگزوز شامل شیر بازگشت گاز اگزوز، سیستم EGR، سنسور اکسیژن و توربوشارژ از بین می برد.

استفاده منظم از این محصول باعث جلوگیری از تشکیل مجدد آلودگی و رسوبات، افزایش بازده سوخت و بهبود عملکرد موتور نیز می شود. این محصول همچنین موجب کاهش گاز های خروجی از اگزوز شده و در نتیجه آلودگی کمتر محیط زیست خواهد شد.

 

این مکمل باعث افزایش طول عمر سنسور اکسیژن و کاتالیست کانورتور در خودرو­های بنزینی و هیبریدی بنزینی می­ شود.همچنین پاک کننده ی مواد ته نشین شده در کاتالیست (ذرات روغن و ذرات نسوخته سوخت) و در نتیجه کاهش آلاینده ها از مزایای این محصول است.

 

مکمل تمیز کننده سنسور اکسیژن باعث کارکرد بهتر کاتالیست و سنسور اکسیژن می شود.این محصول به طور خاص برای تمیز کردن سیستم اگزوز شامل کاتالیزور،سنسور اکسیژن (لامبادا) تولید شده است.

استفاده از تمیز کننده سنسور اکسیژن و مبدل کاتالیست به طور کامل دوده ها و رسوبات کربن را از کلیه قسمت های اگزوز، شیر سیستم  EGR، سنسور اکسیژن و توربوشارژ از بین می برد.

 

استفاده منظم از این محصول باعث جلوگیری از تشکیل مجدد آلودگی و رسوبات، افزایش بازده سوخت و بهبود عملکرد موتور نیز می¬شود. این محصول همچنین موجب کاهش گاز های خروجی از اگزوز شده و در نتیجه آلودگی کمتر محیط زیست را به همراه خواهد داشت.

 

جهت خرید مکمل تمیز کننده مورد نظرتان به صفحه اصلی مجموعه کاتالیست وان مراجعه کرده و یا با شماره های زیر تماس بگیرید

 

ویژگی ها مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست

·         تمیز کننده سنسور اکسیژن

·         بهبود عملکرد احتراق خودرو

·         تمیز کننده مجاری و منبع اگزوز از دوده های کربنی و روغن

·         تمیز کننده و بهبود دهنده عملکرد شیر بازگشت EGR

·         از بین رفتن خطای سنسور اکسیژن به واسطه تمیز شدن آن

 

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست

 چگونه از مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست استفاده کنیم؟

 

محتویات موجود در بطری  مکمل  سوخت را به یک  مخزن  سوخت کامل بنزین اضافه کنید برای نتیجه بهتر سه ماه بعد مجدد تکرار شود .

تعمیر شستشوی کاتالیزور دنا
بیشتر بخوانید
مرکز تخصصی تعمیرکاتالیزور

 

 چرا باید از مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست استفاده کنیم ؟

 

بررسی گازهای مضر خروجی اگزوز بعد از مصرف مکمل تمیز کننده سنسور اکسیژن و مبدل کاتالیزور گات:

 

در زیر نمونه خروجی گازهای مضر و خام یک خودرو خاص مورد بررسی قرار گرفته است ،پس از استفاده  از مکمل گات گازهای مضر خروجی به شدت کاهش می یابد و به سبب بهبود عملکرد سنسورهای اکسیژن تاثیر چشمگیری بر روی گازهای خروجی کاملا مشخص است.

مایع شوینده  یا تمیز کننده کاتالیزور و سنسور اکسیژن چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که در مقاله قبل اشاره شد، مبدل کاتالیست اگزوز پس از مدت زمانی  کارایی اولیه خود را از دست می دهند .با توجه به قیمت قابل توجه آن بعضا مالکان خودرو به دنبال راه حلی ارزان تر هستند که علاوه بر رفع مشکل کاتالیزور خروجی گاز های مضر نیز افزایش نیابد تا بتوانند تست های معاینه فنی برتر را نیز پشت سر بگذارند،

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست یکی از بهترین راهکار هاست، اما چگونه می توان شستشوی کاتالیست اگزوز را انجام داد؟ یکی از سریع ترین روش ها که بدون نیاز به تعمیرگاه و دانش فنی خاصی می توانید انجام دهید ،خرید و استفاده از محلول شستشوی کاتالیست و سنسور اکسیژن است که به راحتی آن را به یک باک(مخزن)سوخت پر اضافه کنید و پس از  آن شروع به حرکت کنید.این نوع محلول ها به مرور زمان کاتالیست  و سنسور اکسیژن را از آلودگی پاک و احیا(نوسازی) می کنند .

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست دارای فرمولاسیون بسیار پیشرفته ایی می باشد تا علاوه بر شست و شوی شبکه های کاتالیزور هیچ آسیبی به دیگر قطعات نرساند. تعداد بسیار کمی از شرکت های اروپایی توانایی تولید و فرمولاسیون چنین محلولی را دارند.

اکیدا توصیه می گردد به هیچ عنوان از محصولاتی که استاندارد های لازم را ندارند و تولید کننده آن ها نامشخص یا در ایران نمایندگی و مرجع مشخصی ندارند استفاده ننماید.چون در بسیار از موارد خسارت های سنگینی به مالکان خودرو وارد نموده اند.همچین به هیچ عنوان شست و شوی کاتالیزور با اسید،جوهر نمک و .. پیشنهاد نمی شود چون باعث از بین رفتن فلزات فعال داخلی مبدل کاتالیست می شود.

 

برای بهره مندی از خدمات مجموعه کاتالیست وان لازم در زمینه شستشوی کاتالیزور از با شماره های زیر تماس بگیرید: