شستشوی کاتالیز

شستشوی کاتالیزور، ایا همچین اقدامی برای قطعه ی مهمی مانند کاتالیست که یکی از اصلی ترین قسمت های خودرو محسوب میشود، ممکن است؟ در پاسخ باید بگوییم که بله، متخصصین مجموعه ما با استفاده از مایع مخصوصی که برای از بین بردن ضایعات و الودگی های که درون کاتالیزور به کار میروند، این این کار را برای شما انجام میدهند

 

لازک به ذکر است که پروسه شستشوی کاتالیزور دارای یکسری قوائد و توضیحات پایه میباشد که در این بخش به بررسی این اطلاعات از پیش تایین شده میپردازیم

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات مجموعه کاتالیست وان به صفحه اصلی سایت ما مرجعه کنید

 

با توجه به قیمت سنگین خودرو ها و دستگاه مبدل کاتالیست اکثر صاحبان خودرو خودرو به دنبال روشی ارزان تر و به صرفه تر هستند تا رفع مشکلا بخش لوله خارجی اگزوز، گاز های مضر نیز افزایش نیابد تا به راحتی مراحل تست معاینه فنی خودرو را پشت سر بگذارند.

 

شستشوی کاتالیزور یکی از بهترین روش ها و اصول اولیه برای حفظ ایمنی خودرو و حفظ ایمنی لازم در کاتالیزور خودرو میباشد، اما برای بسیاری از شما این سوال پیش می آید که چگونه شست و شوی کاتالیزور انجام میشود؟

 

سریع ترین و ساده ترین روش برای شست و شوی کاتالیزور مورد نظر خود، خرید و استفاده از محلول شستشوی کاتالیست و سنسور اکسیژن است که به راحتی میتوانید این محصول را از سایت ما خریداری نمایید و آن را به باک مخزنی که سوخت در آن ذخیره میشود نصب کنید. سپس این محلول با استفاده از سنسور اکسیژن موجود در کاتالیزور خودرو عمل تصویه و پاکسازی قطعه مورد نظر را آغاز میکند.

 

شستشوی کاتالیز

نکات مهم در رابطه با محلول شستشوی کاتالیز

 

محلول شستشوی کاتالیزور دارای ترکیبات و فرمول پیچیده ایی میباشد تا به هنگام پاکسازی این قطعه دیگر بخش های خودرو دچار خرابی و خسارت نشوند .

 

تعداد بسیار کمی از شرکت های اروپایی توانایی تولید و فرمولاسیون چنین محلولی را دارند خودروسازهای بزرگ اروپایی تاییدیه های لازم برای فروش مکمل های روغن، سوخت، اکتان بوستر و انواع مکمل روغن را دارد،همچنین از استاندارد TUV اتحادیه اروپا  نیز پیروی می کند.

 

اکیدا توصیه می گردد به هیچ عنوان از محصولاتی که استاندارد های لازم را ندارند و تولید کننده آن ها نامشخص یا در ایران نمایندگی و مرجع مشخصی ندارند برای شستشوی کاتالیزور استفاده نکنید.

زیرا در بسیار از موارد خسارت های سنگینی به مالکان خودرو وارد نموده اند.همچین به هیچ عنوان شست و شوی کاتالیزور با اسید،جوهر نمک و .. پیشنهاد نمی شود چون باعث از بین رفتن فلزات فعال داخلی مبدل کاتالیست میشود.