تعمیر کاتالیزور بی ام و :
کاتالیزور BMW یکی از عناصر مهم سیستم اگزوز این خودرو است که برای تصفیه گازهای خروجی موتور طراحی و ساخته شده است. این قسمت به گازهای سمی خروجی موتور اجازه می دهد تا به گازهای ایمن تبدیل شوند و محیط را آلوده نکنند.

گازهای ورودی کاتالیزور شامل مونوکسید کربن و هیدروکربن ها و خروجی آن بخار، آب و دی اکسید کربن است، بنابراین نقش کاتالیزور BMW یا کاتالیست بنز یا d کاتالیزور خودروهای دیگر بسیار رنگارنگ هستند و نگهداری از آنها بسیار مهم است. بله، زیرا در صورت بروز مشکل در کاتالیزور خودرو، گازهای سمی وارد هوای محیط شده و باعث آلودگی می شود.

هوای آلوده تاثیر مستقیمی بر سلامت انسان دارد و تهدید کننده زندگی است. کاتالیزور با گذشت زمان کارایی اولیه خود را از دست می دهد یا ممکن است در اثر تصادف آسیب ببیند و نتواند به درستی وظیفه خود را انجام دهد.

BMW Catalyst نام دیگر کاتالیست BMW است که وظیفه تصفیه گازهای خروجی موتور خودرو را بر عهده دارد. یکی از نشانه های خرابی این قطعه بوی تخم مرغ گندیده از اگزوز ماشین می آید. این اتفاق به شما هشدار می دهد که مشکلی در سیستم کاتالیزوری خودرو وجود دارد که باید در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

این بوی نامطبوع به دلیل گوگرد موجود در بنزین است که در هنگام احتراق در سیلندر موتور به سولفید هیدروژن تبدیل می شود. اگر کاتالیزور BMW کار خود را به درستی انجام دهد، تمام سولفید هیدروژن موجود در گازهای خروجی موتور به دی اکسید گوگرد تبدیل می شود، گازی بی ضرر و بی بو.

اما در صورت بروز مشکل در این سیستم بوی نامطبوعی از اگزوز خودرو احساس می شود که نیاز به تعمیر در سریع ترین زمان ممکن دارد.

اگر کاتالیست بی ام و کار خود را به خوبی انجام ندهد، علاوه بر آلودگی محیط زیست، عملکرد موتور خودرو را مختل می کند. در این قسمت برخی از شبکه ها به دلیل گذشت زمان و عدم نگهداری به موقع دچار گرفتگی می شوند و گازهای آلاینده نمی توانند وارد کاتالیست شده و تصفیه شوند.

این مشکل باعث اختلال در کارکرد موتور و کاهش قابل توجه راندمان آن می شود. بنابراین، برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند، لازم است تعمیر و نگهداری کاتالیزور BMW در محدوده زمانی مشخصی انجام شود.

امروزه تعمیرگاه هایی به طور خاص برای تعمیر، نگهداری و شستشوی کاتالیزورهای خودرو ایجاد شده است. یکی از مراکز فروش، تعمیر، نگهداری و خدمات کاتالیزور کاتالیست وان می باشد که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه می دهد.

تعمیر کاتالیست بی ام و برای افراد مبتدی یا کم تجربه نیست و نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد. تیم ما با بهره مندی از کادری متخصص و حرفه ای و با دستگاه های مدرن و پیشرفته آماده ارائه کلیه خدمات در این زمینه می باشد.

سرویس و تعمیر کاتالیزور بی ام و

کاتالیزور بی ام و یکی از اجزای ضروری این خودرو است زیرا آلاینده های خودرو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، اما برای اینکه کاتالیست بی ام و کارایی خود را حفظ کند، باید به صورت دوره ای سرویس شود.

با انجام تعمیر و نگهداری دوره ای این قطعه، آلودگی های ته نشین شده در شبکه آن از بین می رود و می تواند از روز اول تصفیه گازهای آلاینده موتور را نیز انجام دهد. شستشوی کاتالیست نیاز به مهارت دارد و باید توسط افراد آموزش دیده و با تجربه انجام شود.

همانطور که اشاره کردیم، اگر صاحبان خودرو به اهمیت کاتالیزور BMW خود پی ببرند و از نقش مهم آن در سیستم اگزوز خودرو آگاه باشند، خود را موظف به انجام دوره ای تعمیرات کاتالیست BMW می دانند. محلول مورد استفاده برای شستشوی مبدل کاتالیزوری BMW شما دارای فرمولاسیون خاصی است تا در هنگام تمیز کردن این قسمت از هرگونه آلودگی، به اجزای مختلف آن آسیبی وارد نشود.

تعمیر و نگهداری کاتالیست بی ام و باید با دقت و حوصله کافی انجام شود زیرا کاتالیست دارای قطعات بسیار حساسی است و کوچکترین ضربه و حرکت نادرست منجر به ایجاد مشکل در ساختار آن می شود.

پیشنهاد برخی افراد ناآگاه شستشوی کاتالیزور با نمک و جوهر اسیدی، شستن کاتالیست بی ام و با چنین موادی باعث از بین رفتن فلزات فعال داخل کاتالیست و تبدیل این قطعه به قطعه ای بی مصرف می شود.

بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشید که شوینده های بی کیفیت روی کاتالیزور خودرو شما تاثیر منفی می گذارند و می توانند وضعیت آن را بدتر کنند.

برای بررسی و شستشوی کاتالیست خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همکاران آنها اطلاعات و مشاوره های لازم را در این زمینه به شما ارائه دهند و از پیشنهادات ویژه این مرکز به شما اطلاع دهند.

متخصصین ما دوره های نگهداری و تعمیرات این قطعه مهم را در مراکز آموزشی معتبر گذرانده و سال ها تجربه در این زمینه کسب کرده اند.

کاتالیزورلیفان X60
بیشتر بخوانید
مرکز تخصصی تعمیرکاتالیزور

در اینجا تعمیر و نگهداری کاتالیست BMW با استفاده از مواد شوینده مخصوص و درجه یک انجام می شود تا ضمن پاکسازی کاتالیزور از آلودگی و رسوبات، به قطعات مختلف آن آسیب نرسد.

قیمت کاتالیزور BMW به برند و سازنده آن بستگی دارد. علاوه بر این، مدل خودرو ممکن است بر قیمت این قطعه تأثیر بگذارد. قیمت کاتالیزور BMW بستگی به مدل BMW و سازنده کاتالیست دارد.

مدل BMW تاثیر زیادی روی قیمت کاتالیزور خود دارد، زیرا هر چه مدل بالاتر و لوکس تر باشد، کاتالیزور گران تر است. با افزایش نرخ ارز در سال های اخیر، قیمت کاتالیزور بی ام و افزایش چشمگیری داشته و در نتیجه محصولات تقلبی و غیر اصل زیادی وارد بازار شده است که افراد سودجو از فروش آنها برای تضمین منافع خود استفاده می کنند.

اگر مبدل کاتالیزوری خودرو شما بدون تعمیر آسیب دیده است، باید به فکر خرید یک مبدل جدید باشید. قیمت کاتالیزور BMW زیاد است و با توجه به شرایط بازار، یافتن کاتالیست اصلی مشکل است.

قیمت کاتالیزور BMW معمولا برای قطعات تولید شده توسط شرکت های مختلف ارزان تر است. اما این کاتالیزورها کیفیت مواد اولیه را ندارند و در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل می شوند.

تیم ما با امکاناتی که دارد می تواند کاتالیست اصلی BMW را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاع از موجودی این قطعه و قیمت ها با شماره تلفن درج شده در قسمت مربوطه تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ما معتقدیم که رضایت مشتری اولین و مهمترین کاری است که یک کسب و کار باید انجام دهد. به همین دلیل همواره سعی کرده ایم با ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و شایسته تر و دریافت پاداش منصفانه، رضایت مشتری را به دست آوریم، زیرا در محیط کسب و کار هیچ چیز ارزشمندتر از اعتماد مشتری نیست.

اطلاعات بیشتر درباره تعمیر کاتالیزور بی ام و

اطلاعات بیشتر درباره تعمیر کاتالیزور بی ام وقسمت کاتالیست ممکن است به دلیل تصادف یا سال ها کارکرد فرسوده و خراب شود. در این مواقع ممکن است علائم خرابی این قطعه در خودرو ظاهر شود. اکثر کاتالیزورها به دلیل نقص در موتور خودرو آسیب می بینند. اگر هوا و سوخت در نسبت استاندارد وارد موتور خودرو نشود و مقدار سوخت از حد مجاز بیشتر شود، مقداری از سوخت خام وارد اگزوز شده و این قسمت را با مشکل مواجه می کند.

علاوه بر این، وجود مشکلات در قطعاتی مانند سیستم جرقه زنی، سنسورهای اکسیژن و زمان بندی موتور باعث از کار افتادن کاتالیزور BMW می شود. ورود سوخت خام به این قسمت برای آن بسیار مضر است.

سوخت خام به دلیل حرارت زیاد موجود در اگزوز خودرو مشتعل می شود و گرمای بیش از حد آن قسمت های مختلف کاتالیزور را ذوب می کند. گاهی اوقات این قطعه قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض در اسرع وقت دارد.

تعمیر کاتالیزور بی ام و و خرید کاتالیزور BMW

اگر تعمیر کاتالیست کار نمی کند، باید به فکر خرید جایگزین باشید. خرید کاتالیست BMW را از مراکز معتبر و مجاز توصیه می کنیم. همچنین با تحقیق و بررسی مناسب از اصالت کاتالیست مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

این قطعه قیمت بالایی از BMW دارد و بدون داشتن اطلاعات کافی نمی توانید کاتالیزور BMW را خریداری کنید. ما همیشه به تامین کنندگان قابل اعتماد برای کاتالیزورهای مورد نیاز خود مراجعه می کنیم. خرید این قطعه از یک تاجر یا شرکت معتبر می تواند شما را از اصل بودن قطعه مورد نظر اطمینان دهد.

برای خرید کاتالیست بی ام و می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این قطعه را با قیمت رقابتی و با گارانتی معتبر در اختیار شما قرار دهند.

جناب کاتالیزور همواره سعی در ارائه انواع کاتالیزورها با مناسب ترین قیمت در جهت جلب رضایت مشتریان داشته است.

تعمیر کاتالیزور بی ام و و فروش کاتالیزور BMW

استفاده از کاتالیزور بی کیفیت می تواند باعث آلودگی هوا و آسیب جدی به موتور خودرو شود. بنابراین، اگر کاتالیزور خودروی شما نیاز به تعویض دارد، آن را از فروشگاه های عرضه کننده قطعات اصلی خریداری کنید.

فروش کاتالیست بی ام و باید با گارانتی اصلی انجام شود تا در صورت وجود ایراد در قطعه سریعا تعویض شود. لطفا در هنگام خرید این کاتالیزور دقت کنید که مواد غیر اصلی را به عنوان ماده اصلی معرفی نکنید. بهتر است در هنگام خرید این قطعه از افراد آشنا به کاتالیزور BMW کمک بگیرید. یکی از زمینه های فعالیت مرکز ما فروش کاتالیست های اورجینال BMW می باشد.

این مرکز به منظور جلب رضایت مشتریان، کاتالیزورهای خود را از مراکز معتبر و با تجربه تامین می کند و کمترین حاشیه سود را برای آنها تضمین می کند. کلیه کاتالیست های عرضه شده توسط این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشند تا در صورت بروز مشکل مشتری بدون پرداخت هزینه نسبت به تعویض آن اقدام نماید.

تعمیر کاتالیزور میتسوبیشی