تعمیر کاتالیزور نیسان ماکسیما، کاتالیزور نیسان مورانو، کاتالیزور نیسان تیانا، کاتالیزور نیسان قشقایی، کاتالیزور نیسان جوک، کاتالیزور رونیز

خودروهای نیسان در ایران طرفداران زیادی دارد و ظاهر زیبا و امکاناتی که دارد باعث می شود که این خودروها بسیار خاص باشند. خودروهای لوکس مانند نیسان به رسیدگی نیاز دارند و کمتر کسی است که به کاتالیزور خودرو اهمیت دهد. کاتالیزور یک قطعه حیاتی در تمامی خودروها محسوب می شود که باید به موقع تعویض شود. در خودروهای نیسان و مدل های قدیمی تر باید کاتالیزورها مرتب چک شوند و زمانی که به مشکل خوردند، سریعا مورد تعمیر قرار گیرد.

کاتالیزور وظیفه خارج کردن گازهای حاصل از احتراق موتور را بر عهده دارد و این گازها سمی می باشد و کاتالیزور باعث کاهش آلایندگی این خودروها می شود. اگر کاتالیزور دچار مشکل شود، خودرو در تست سلامت و آلایندگی رد خواهد شد و باید برای تعویض آن اقدام نمایید. کاتالیزور با توجه به میزان مصرف آن ها نیاز به تعویض دارند و این موضوع بیشتر برای ماشین های قدیمی تر می باشد.

مسیر خروج گازهای حاصل از احتراق موتور باید باز باشد و اگر در کاتالیزور گرفتگی وجود داشته باشد دچار خفگی می شود و از علائم آن می توان به کم شدن شتاب خودرو اشاره کرد. اگر مسیر کاتالیزور بسته باشد، گازهای سمی با موتور باز می گردند و باعث بالا رفتن حرارت موتور و همچنین خرابی آن می شود. برای بررسی این وضعیت می توانید به مجموعه تخصصی کاتالیست وان مراجعه نمایید و تیم تخصصی کاتالیست وان این کار را با بالاترین کیفیت و بهترین قطعات انجام می دهند.

فروش و تعمیر کاتالیزور نیسان

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مجموعه کاتالیست وان مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند. کاتالیست وان در زمینه فروش و تعمیر کاتالیزور نیسان و انواع خودروها فعالیت می کند و جهت خرید این قطعه با بهترین قیمت می توانید به این مجموعه مراجعه نمایید.