تعمیر کاتالیزور ال نود خود را به گروه تخصصی کاتالیست وان بسپارید چرا که سلامت ماشین م شما را تضمین می کند. در مورد قیمت و هزینه های مرتبط با تعویض یا تعمیر کاتالیزور ال نود با فراخوانی اطلاعات کسب کنید. کاتالیست وان بهترین مرکز تعمیر کاتالیزور L90 در تهران است.

تعمیر کاتالیزور ال نود و خرید کاتالیزور ال نود

کاتالیست ال نود وسیله ای برای کنترل آلاینده های موجود در هوای خروجی خودرو است که یکی از ملزومات خودرو به خصوص در شهرهای بزرگ می باشد. این قسمت مونوکسید کربن و هیدروکربن های موجود در اگزوز موتور را جذب کرده و آنها را به دی اکسید کربن و بخار آب تبدیل می کند.

برای خرید کاتالیزور ال نود می توانید به مراکز زیادی مراجعه کنید، اما اگر به دنبال کاتالیست با کیفیت و با طول عمر بالا هستید، توصیه می کنیم به مراکزی با تخصص و تجربه کافی در این زمینه مراجعه کنید. در مراکزی که متخصصین روی ماشین شما کار می کنند، بیشتر مراحل توسط کامپیوتر و دستگاه عیب یابی بررسی می شود.

زمان مناسب تعمیر کاتالیزور ال نود و یا تعویض آن

گاهی اوقات مردم نمی دانند چه زمانی کاتالیزور l90 را بخرند و آن را تعویض کنند. برای راهنمایی شما، در زیر راه های تشخیص خرابی و پایان عمر کاتالیست را فهرست کرده ایم:

مصرف سوخت خودروی شما به طور ناگهانی افزایش یافته است.
شتاب ماشین شما کاهش یافته است.
ماشین شما بد روشن می شود و گاهی اوقات روشن نمی شود.
ماشین شما در سرعت های کم لرزش زیادی دارد.
چراغ پشت آمپر روشن است و نمی دانید چرا.
بوی تخم مرغ گندیده می دهد.
البته یادآوری این نکته ضروری به نظر می رسد که کاتالیست ال نود نیز مانند بسیاری از قطعات این خودرو دارای طول عمر بوده و پس از آن قطعه باید تعویض شود. با توجه به تجربه کارشناسان ما عمر مفید کاتالیست 80000 کیلومتر است اما در مقالات مختلف تا 100000 و 120000 قابل نوشتن است.

بستگی به آب و هوای شهر شما دارد. اگر در شهر بزرگی مانند تهران زندگی می کنید، گاهی اوقات لازم است حتی پس از طی 80000 کیلومتر کاتالیست را تعویض کنید. به هر حال درست است که گاهی برخی به این اعداد توجه نمی کنند و این قسمت را تغییر نمی دهند. اما تاخیر در تعویض کاتالیزور l90 به سایر قسمت های خودرو شما فشار وارد می کند.

اگر عمر کاتالیزور خودروی شما هنوز به پایان نرسیده است، اما متوجه علائم خرابی شدید، با شستن کاتالیست یا تعمیر آن مشکل شما حل می شود. البته تصمیم گیری در مورد این سوال به عهده کارشناسان است و فقط در صورت معاینه حضوری می توانند نظر نهایی را به شما بدهند.

تعمیر کاتالیزور ال نود و قیمت کاتالیزور ال نود

تعمیر کاتالیزور ال نود و قیمت کاتالیزور ال نودقیمت کاتالیزور ال نود بسته به عوامل خاصی ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی هرگز نباید به دنبال ارزان ترین لوازم جانبی خودرو باشید زیرا طول عمر کوتاه و بی کیفیتی دارند. ممکن است فکر کنید با خرید یک کاتالیزور ارزان در پول خود صرفه جویی کرده اید، اما آن قطعه زودتر از حد معمول خراب می شود و هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

به لطف اینترنت کسب و کار می توانید بدون نیاز به حضور در فروشگاه و تنها با یک تماس از قیمت ها روز به روز مطلع شوید. همچنین آقای کاتالیزر برای راحتی مشتریان خود خودروهای متنوعی از کاربردی ترین تا لوکس ترین را در اختیار فروشگاه اینترنتی کاتالیزر قرار داده است. قیمت این قطعه بسته به عوامل زیر ممکن است متفاوت باشد:

مکمل تمیز کننده مبدل کاتالیست
بیشتر بخوانید
مرکز تخصصی تعمیرکاتالیزور

نوع ماشین
شرکت و برند سازنده کاتالیست
جنس و کیفیت قطعه
اصل یا تقلبی و…
نکته 1: در این مجموعه هیچ کاتالیزور تقلبی پیدا نمی کنید و این شامل مراکز ناشناس ارائه کننده محصولات ارزان می شود.

نکته 2: هر چه ماشین شما گرانتر باشد طبیعتا قطعات به کار رفته در خودرو و حتی کاتالیزور آن گرانتر است.

در واقع می توانید تنها با یک تماس به راحتی از قیمت کاتالیست ال نود مطلع شوید و پس از تایید، خودرو خود را به دست کارشناسان ال نود کاتالیست بسپارید. مجموعه ما با مشاوره کاتالیزورهای خودرو با برندها و کیفیت های مختلف این امکان را به شما داده است که انتخاب بیشتری داشته باشید.

تعمیر کاتالیزور ال نود و یا همان تعمیر کاتالیست L90

اکثر افراد به دلیل عدم آگاهی بلافاصله پس از بروز مشکل در کاتالیست خودروی خود آن را دور می اندازند و یک کاتالیست گره L دیگر می خرند، گاهی اوقات مشکل کاتالیست ال نود تنها با شستشو یا تعمیر قابل حل است. و نیازی به متحمل شدن هزینه های بالا نیست.

گاهی اوقات دوده حاصل از رسوب مواد خروجی از اگزوز باعث گرفتگی و مسدود شدن سلول ها و شبکه های کاتالیزور خودروی ال نود شما می شود. در این صورت کارشناسان گروه تخصصی کاتالیست وان ر با شستشوی کارشناسی با مواد مخصوص مشکل شما را با هزینه کم حل خواهند کرد.

البته در برخی موارد مشکل این قطعه ضروری تنها با یک بار شستشو برطرف نمی شود و باید تعمیر شود. لازم به ذکر است تعمیر کاتالیست ال 90 در توان همگان نیست و نیاز به تخصص و تجربه کاربر دارد. اکثر تعمیرگاه های خودرو در سراسر کشور و استان اگر مشکلی در کاتالیست خودروی شما تشخیص دهند، آن را تعویض کرده و دور می اندازند.

به همین دلیل می توان گفت گروه تخصصی کاتالیست وان ر بزرگترین و مجرب ترین مرکز تخصصی تعویض و تعمیر کاتالیست های ال نود می باشد و با تعمیر این قطعه در خودرو در هزینه ها صرفه جویی می کنید. البته باید بدانید که گاهی که عمر کاتالیست به پایان می رسد یا این قطعه آسیب جدی می بیند، با شستشو یا تعمیر مشکل حل نمی شود و باید کاتالیست جدید تهیه کنید.

هزینه تعمیر کاتالیزور ال نود

هزینه تعمیر کاتالیست L90 رقم دقیقی ندارد زیرا می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. طبیعتا هر چه تعمیر این قطعه حساس بیشتر طول بکشد و تعمیرات بیشتری نیاز باشد، هزینه ها نیز بیشتر می شود. اما به طور کلی باید به این نکته توجه داشت که به طور کلی هزینه تعمیر کاتالیست L90 بسیار کمتر از تعویض آن است.

اگر می خواهید از هزینه دقیق تعمیر این قطعه مطلع شوید می توانید به آدرس زیر مراجعه کرده و پس از بررسی کاتالیست خودرو خود از هزینه ها مطلع شوید. اگر مایلید از میانگین هزینه تعمیر ال نود مطلع شوید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره Egan Master Catalyzer بهره مند شوید.